"Bez prace nie su kolace"

 

1.Zlaty retriever

: milujem tohto hava a ked budem dospela tak si kupim mozno aj dvoch. Chcela som aj teraz ale rodicia povedali ze nie,nakolko sme uz jedneho psa mali

2.Justin : milujem ho a prisaham uz nikdy nebudem svoje nazory vnucovat  inym. Ze katka pametas na fiftyho

3. Majka : moja naj kamoska (katka je tiez moja naj kamoska takze je to vyrovnane)

4. Mazda 2: Mam rada mazdu ale toto ma uplne vzalo. Strasne sa mi lubi ta farma. Moja mama povedala ze take si v zivote nekupime pretoze je to zabacia farba. Ale mne sa to paci

5.Stefi: on je taky haluzak

6. Saty: ja ani newim jaka je to znacka ale pacia sa mi

7.Mazda

8. Eragon - moja laska cmuk milujem ta zlatko

9. Alexko - laska ja ta znovu lubim

10. Christiano Ronaldo - boze on je taky krasny. cmuk lubim ta.

 

 

Co ma bawi???

/album/co-ma-bawi/golden-retrievr-jpg/
/album/co-ma-bawi/justin-timberlake-6-jpg/
/album/co-ma-bawi/majush-jpg/
/album/co-ma-bawi/mazda-jpg/
/album/co-ma-bawi/stefi-jpg/
/album/co-ma-bawi/a18214003-jpg/
/album/co-ma-bawi/mazda-2-jpg/
/album/co-ma-bawi/eragon14-large-gif/
/album/co-ma-bawi/alex-laska-jpg/
/album/co-ma-bawi/www-komikresimlerim-org-cristiano-ronaldo-resimleri-13-jpg/

Vyhľadávanie

(c) 2008 Všetky práva vyhradené.