1.Zlaty retriever
: milujem tohto hava a ked budem dospela tak si kupim mozno aj dvoch. Chcela som aj teraz ale rodicia povedali ze nie,nakolko sme uz jedneho psa mali
2.Justin : milujem ho a prisaham uz nikdy nebudem svoje nazory vnucovat inym. Ze katka pametas na fiftyho
3. Majka : moja naj kamoska (katka je tiez moja naj kamoska takze je to vyrovnane)
4. Mazda 2: Mam rada mazdu ale toto ma uplne vzalo. Strasne sa mi lubi ta farma. Moja mama povedala ze take si v zivote nekupime pretoze je to zabacia farba. Ale mne sa to paci
5.Stefi: on je taky haluzak
6. Saty: ja ani newim jaka je to znacka ale pacia sa mi
7.Mazda
8. Eragon - moja laska cmuk milujem ta zlatko
9. Alexko - laska ja ta znovu lubim
10. Christiano Ronaldo - boze on je taky krasny. cmuk lubim ta.










